GO YOUR OWN WAY

Menu

Par TRIUMPH

Dzimis, audzināts un lepojas ar to, ka ir Brits.

Vairāk kā 100 gadu vēstures krātuvē privātā britu kompānija Triumph. Mūsu motocikli projektēti, izstrādāti un uzbūvēti mūsu fabrikā - pašā modernākajā un tehnoloģiski atīstīkākajā rūpnīcā pasaulē, kura atrodas Hincklei ( Hinckley ) pilsētā - Lielbritānijas sirdī. Triumph vienmēr ir bijis savs, īpašs veids un vēsture motociklu radīšanā, kas kļuvuši par klasiku motodizainā. Un mēs nepazaudējām šo īpašību - iedvesmu un tehnisku kaisli, no 60-to Bonneville līdz mūsdienu iespaidīgajam ROCKET III un nekļūdīgajam Speed Triple.

Mūsu filosofijas sirdī - nelokāma vēlme konstruēt tik tiešām unikālus motociklus, kam būs īpašs ārējais izskats, dizains un tehniskie rādītāji. Mūsu mērķis -motociklu radīšanas māksla, kas iemāca tev īstas braukšanas iemaņas pateicoties labi sabalansētam, viegli pierodamai,šasijai un jaudīgam, elastīgam dzinējam. Rezultāts - daudz brīnišķīgu motociklu, kas ir kvalitatīvi un jaudīgi, gan saprātīgi un ērti lietošanā.

Dotajā momentā TRIUMPH darbojas 980 strādājošā personāla kuri ir pa visu pasauli, gan Lielbritanijas ofiss ( galvenais ), gan Amerikā, Taizemē, Malaizijā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Japānā, Zviedrijā, Beļģijā, Holandē, Luksemburgā.
Top of Page