GO YOUR OWN WAY

Menu

TRIUMPH JAUNUMI


Decembris, 2012.

Novēlam visiem priecīgus Ziemassvētkus un jauko Jauno gadu!

Jaunā motosezona vairs nav tālu! TRIUMPH sagatavoja daudz jaunā Jaunajam 2013. gadam, kas strauji tuvojas - jauni modeļi, jauni piedzīvojumi...2012. g. septembris.

Jaunais Tiger Explorer XC.

TRIUMPH paplašina savu vietu lielo tūreru tirgū, izlaižot jauno modeli Tiger Explorer XC. Šajā modelī tika ielikts viss labākais no Tiger 800 XC, kuram jau tika piešķirtas vairākas atzinīgas balvas, taču Tiger Explorer XC tika pilnveidots, lai nostiprinātos tirgū par tālajiem braucieniem domātu modeli.

XC uzticama izskata pamats ir jauni alumīnija riteņi ar tērauda spieķiem, kas tika izstrādāti tieši, lai veiktu neticamu aerodinamisku darbu un nodrošinātu papildus iespējas pateicoties bezkameru riepu izmantošanai. Gadījumā, ja ceļojuma laikā Jūs pamanīsiet, ka riepa ir izlaista, bez kavējuma varēsiet turpināt ceļojumu, jo bezkameru riepu priekšrocība ir tajā, ka tos var nomainīt, nepielietojot vairākus speciālus rīkus, un pat ja Jums nav riepu montētāja prasmju.

Plašs funkciju klāsts, ko nodrošina standarta aprīkojums: ride by wire, traction control, cruise control un atslēdzāma ABS, ir papildināts ar vēl lielāku papildus aprīkojuma klāstu, kas ļauj braucējiem piemērot savu XC maksimāli sarežģītiem braukšanas apstākļiem, paliekot drošībā. Tas viss tiek papildināts ar praktiski bezmaksas piedziņas vārpstas apkopi, palielinātu līdz 16 000 km servisa intervālu un neierobežotu nobraukumu 2 gadu garantijas laikā. Galu galā tiek saņemts perfekts savienojums tālo distanču ceļojumiem.

Pieejams tikai zaļajā haki krāsā XC pirmo reizi tika izrādīts „TRIUMPH Live” šova laikā, kas norisinājās šī mēneša sākumā „Mallory Park” trasē, Lesteršīrā, Lielbritānijā. Triumph Tiger Explorer XC starptautiskā debite norisināsies “Intermot” izstādes laikā Ķelnē - 2012. gada 2. oktobrī. Pie dīleriem testa modelis būs pieejams sākot ar 2013. gada pavasara sākumu.

Lejupielādēt atjaunotu 2013. gada modeļu Cenu Lapu Jūs varat šeit.Jūnijs, 2012.

Jaunais TRIUMPH TROPHY 1215cc tūristisko motociklu segmentā

Triumph Motorcycles izlaiž jauno Trophy tūristisko universālo motociklu tirgū. Trophy ir trešais no modeļiem, ko sāka ražot Hinklijā pēdējo 18 mēnešu laikā. Tas pilnā mērā apliecina ilgstošo investīciju pienesumu kā dizainā, tā arī tehnoloģiskajā jomā un aprīkojumā. Pilnīgi jauns Trophy ir aprīkots ar daudzām funkcionālām tehnoloģijām, vairākums no kurām ietilpst šī modeļa standarta aprīkojumā.

Trophy sirds ir atpazīstams Tiger Explorer modelim izstrādāts trīs cilindru dzinējs, kas jau saņēma vairākus apbalvojumus. Kardāna piedziņu no 1215 cm3 dzinēja uz pakaļējo riteni nodrošina iespaidīgus 134 zirga spēkus pie 8900 apgriezieniem un griezes momenta 120 Nm sākot ar 6,450 apgr./min. savienojumā ar vieglu un glūdu vilci ikreiz, kad tas ir nepieciešams. «Ride by wire» tehnoloģija ļauj vadīt motociklu funkcionāli ērti, jo tā nodrošina vilces un trajektorijas kontroles sistēmu, kruīzkontroles sistēmu, dzinēja efektivitātes optimizāciju un degvielas ekonomiju. Intervāls starp servisa apkalpošanām ir palielināts līdz 16 000 km. Daudz tika izdarīts, lai optimizētu aizsardzību pret vēju, ko tagad nodrošina paplašināti un aerodinamiski tīri plūsmvirži. Vējstikls ir regulējams elektroniski, to var pacelt par 16,4 cm, kā arī vējstikls ir aprīkots ar atmiņas funkciju. Tas nozīmē, ka vējstikls automātiski aizņem to pozīciju, kādā tas bija noregulēts pēdējā reizē neatkarīgi no motocikla piekraušanas lieluma. Īpašo komfortu nodrošina sēdekļu un to uzstādījumu plašs spektrs, piemēram, vadītāja sēdekļa augstums var būt noregulēts 800 – 820 mm robežās, kā arī tagad var atsevišķi ieslēgt vadītāja un pasažiera sēdekļa apsildīšanu. Abiem modeļiem Trophy un Trophy SE ir 26L tvertnes. Šo modeļu motocikli ir pieejami divās krāsās Pacific Blue vai Lunar Silver un ir aprīkoti ar papildus 12 voltu rozetēm, lukturu regulēšanas no vadītāja vietas sistēmu, unikālu bagāžas dinamiskās stiprināšanas sistēmu (Dynamic Luggage System - TDLS), kas nodrošina stabilu bagāžas izvietošanu standarta sānu koferos (pa vienam 31L koferim katrā sānā).

Trophy SE modeļa motocikli ir papildus aprīkoti ar jaudīgu integrēto audio sistēmu ar Bluetooth un USB tehnoloģijām dažādu rīku pieslēgšanai. Tiem ir elektroniskā piekares uzstatījumu regulēšana no WP un gaisa spiediena riepās monitorings.

Pirmā Trophy izrāde norisinājās 22. jūnijā Triumph Tridays atklāšanas pasākumā Austrijas pilsētā Neukirchen. Sākot ar šī gada novembri motocikls būs pieejams dīleru salonos Lielbritānijā, citur Eiropā – nedaudz vēlāk. Eiropas tirgum (valstīm ar labās puses braukšanas kustību) sertificēto motociklu cenas tiks paziņotas septembrī.Marts, 2012.

Jaunas cenas jaunās sezonas sākumā.

Jaunās sezonas sākumam TRIUMPH sagatavoja jaunu apģērbu un aksesuāru kolekciju, ko drīz būs iespējams pasūtīt arī mūsu mājas lapā.

TRIUMPH pasludināja jaunas cenas motocikliem, cenu lapu var lejupielādēt šeit.

Vēlāmies oficiāli informēt, ka viss šīm gadam ieplānotais un maksimāli iespējamais THUNDERBIRD modeļa motociklu daudzums jau ir izpārdots. Lai apmierinātu pieprasījumu pēc šī modeļa motocikliem, tiek pieņemti pasūtījumi 2013. gada THUNDERBIRD motocikliem, kuru ražošana tiks uzsākta jau šī gada jūnijā. Tiek piedāvātas četras jaunas krāsu kombinācijas šī modeļa motocikliem:

  • Phantom Black – vispopulārakā vienreizējā krāsa.
  • Cranberry Red / Phantom Black – melnas un dzērveņu krāsu savienojums divkrāsu shēmā.
  • Caspian Blue / Phantom Black – zilas un melnas krāsu savienojums.
  • Red Marble Haze – izcils ķiršu perlamutrs.Decembris, 2011.

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno Gadu !

TRIUMPH sagatavoja Jums jaukus laika pavadīšanas pasākumus 2012. gadā. Vēlam visiem priecīgus ceļojumus!

Līdz tikšanām Triumph Tri Days pasākumā 22.-24. jūnijā Austrijā, kā arī Triumph Live 2012 pasākumā, kas norisināsies no 31. augusta līdz 1. septembrim sacīkšu laukumā Anglijā.Novembris, 2011.

Triumph noprezentēja 2012. gada trīs jaunus modeļus.

2012. gadā Triumph gatavojas nosvinēt savu 110. dzimšanas dienu ar visspēcīgāko modeļu izlasi savā vēsturē. Trīs jaunie modeļi tika oficiāli noprezentēti š. g. 8. novembrī EICMA izstādē Milānā.

Triumph Tiger Explorer.

Visjaunākais modelis Adventure līnijā ir jaunradītais Tiger Explorer. Sekojot līdzi pārsteidzoši veiksmīgajiem pēc pārdošanas apjomiem Eiropā astoņsimtniekiem Tiger 800 tūreriem, Tiger Explorer ar jaunu trīscilindru dzinēju ar apjomu 1200 cm3 un kardānvārpstas pievadu centīsies pārsniegt visus uz piedzīvojumiem un tūrismu orientēto motociklu klasē. Tiger Explorer izceļas ar standarta aprīkojuma augsto līmeni: ABS un vilces kontroles sistēmas “traction control” ir atslēdzamās, akseleratora roktura kontroli nodrošina jaunākās tehnoloģijas – “ride-by-wire”, kā arī ir pieejama kruīzkontroles vadīšana. Uz Explorer prezentācijas brīdi tika izstrādāts ļoti plašs aksesuāru klāsts: sākot ar mīksto bagāžu, pazemināto un paaugstināto sēdekli līdz dažādiem elektriskiem un apsildāmiem aksesuāriem, kuri var būt izmantoti vienlaicīgi pateicoties labākajam savā klasē ģeneratoram ar jaudu 950w.

Triumph Speed Triple R.

Jaunais Speed Triple R atkārto modeļu Street Triple R un Daytona 675 R veiksmes stāstus premium komplektācijā ar uzlabotām īpašībām. Tas tika izstrādāts ciešā sadarbībā ar zviedru Öhlins meistariem, kā rezultātā Speed Triple R ir aprīkots ar visjaunākās specifikācijas piekarēm – 43 mm NIX30 amortizatora caurulēm priekšā, un TTX36, kas izskatās kā pērles, aizmugurē. Viegli piecspieķu alumīnija riteņi no PVM, kas ir vairāk par 1,7 kg vieglāki nekā standarta riteņi, tika izmantoti, lai samazinātu neatsperoto svaru. Četru virzuļu radiālie monobloki no MotoGP vadošā zīmola Brembo savienojumā ar atslēdzamo elektronisko pretbloķēšanas sistēmas versiju (kas ir pieejama pēc izvēles) sniedz izcilu bremzēšanas kontroli, kā arī palielina bremzēšanas efektivitāti par 5% salīdzinājumā ar parasto Speed Triple. Speed Triple R motociklam izvēlēta krāsa „Melnais fantoms” vai „Kristāla baltais” tiek papildināta ar sarkano aizmugurējo apakšrāmi, kā arī ar atpazīstamo priekšējās dakšas „zeltu”, lai izceltu Triumph ikoniskā modeļa vēl sportiskāko izskatu.

Triumph Steve McQueen™ Edition.

Triumph sadarbībā ar Holivudas leģendas aktiera Stīva Makvīna (Steve McQueen) zīmola autortiesību īpašniekiem izlaida īpašo motocikla modeli ierobežotā daudzumā, lai pagodinātu aktieri un viņa mīlestību pret Britu zīmolu. Pamatā būdams klasiskais Bonneville T100, ar Steve McQueen™ Edition nosaukumu tiks pārdots 1100 motociklu visā pasaulē. Motocikls ir aprīkots ar daudzām detaļām, kuru izstrāde tika iedvesmota ar Triumph Trophy TR6 izskatu, ar ko Makvīns brauca, filmējoties slavenā filmā par kara laiku „Lielā bēgšana” (“The Great Escape”). Tas ir Matētas haki krāsas militārais stils, Triumph logotips uz tvertnes, kas tika izpildīts militārā trafareta tehnikā, kā arī aktiera paraksts uz sānu paneļa. Tas ir solo sēdeklis, melns bagāžnieks un luktura rāmis, kā arī daudz citu maskējošo elementu, kas piešķir Triumph Steve McQueen™ Edition vienreizējo laikmetīgo stilu. Katram motociklam ir zīme ar savu numuru uz stūres stiprinājuma, turklāt katrs īpašnieks saņems motocikla īstumu apliecinošo sertifikātu.Oktobris, 2011.

2012. gada TRIUMPH TIGER 1050 un DAYTONA 675

TRIUMPH informē par jauninājumiem, kas 2012. gadā tiks veikti tā populārākajiem modeļiem: ТIGER 1050, ТIGER 1050 SE un DAYTONA 675. Šiem modeļiem ir uzlabotas specifikācijas, jaunas krāsas un grafika.

Abiem “Tīģeriem” ir modernizēti atsperojumi, kas ļauj labāk kontrolēt braukšanu, braucot kā vienam tā arī ar pasažieri, un mazina „knābienus” bremzējot. Lai pielietotu jauna atsperojuma priekšrocības, tiek piedāvāta melna, anodēta, izvietota par 20 mm zemāk nekā iepriekšējā stūre, kas paredz vairāk sportisko sēdi.

Jaunās izkrāsojuma shēmas, kuras pēc stila līdzinās jaunajiem Speed un Street Triple, 2012. gadā rotās „Tīģeru” aptecētājus ar lielo daudzumu bez hroma elementu un vairāk mūsdienīgu izskatu, kas pēc daudzām detaļām ir līdzīgs jaunākai Adventure kopai – TIGER 800 un TIGER 800 XC. Par ТIGER 1050 standartu 2012. gadā tika izvēlēta krāsa ar nosaukumu Melnais Fantoms, savukārt SE versijai tiek piedāvāti trīs varianti: Diablo Red, Crystal White un kombinēts, matēts Melns ar Pelēku Grafītu. Tiger 1050 SE specifikācijas standarta aprīkojumā ir roku aizsargi, centrālais balsts un sānu koferi. Visiem jauniem modeļiem ABS ir iekļauta standarta aprīkojumā.

Vairāku testu uzvarētājs DAYTONA 675 nosaka jaunu standartu ultrakonkurences klasē „super sports”. 2012. gadā DAYTONA 675 ir jauns izskats pateicoties jaunam izkrāsojumam un detaļām, kuras ir novestas līdz pilnības. Melnais Fantoms un Velnišķīgi Sarkans ir papildināti ar jaunu sportisko rakstu logotipos, kas ir izvietoti uz degvielas tvertnes un uz kokpita, kā arī ar melnu, 675R stilā veidotu, kartera vāciņu un kāju balstiem, un bremzes sistēmas detaļām, kas arī ir melnā krāsā. Jauniem dzinēja un ģeneratora vākiem ir spiests TRIUMPH logotips.

Daytona 675 pēdējā specifikācija piedāvā 125 zirgspēkus pie 12 600 apgriezieniem minūtē un 72Nm lielu griezes momentu, kas padara to par vienu no viskārojamākajiem sporta motocikliem kā uz ceļa, tā arī trekā. Kā tiek gaidīts no klases līderiem, Daytona 675 ir labi aprīkots arī šasijas sadaļā. Pilnīgi regulējami atsperojumi ļauj uzstatīt tās ar maksimālo precizitāti jebkuram pārklājumam un jebkuram braukšanas stilam. Radiāli montēti suporti ar Nissin monobloku nodrošina izcilu atgriezeniskās saites līmeni, kamēr zemi izvietots smaguma centrs un viegli riteņi notur virzienu. Izcili izveidotas Daytona 675 šasijas pielietošanu pilnā mērā nodrošina arī Pirelli SuperCorsa SP riepas. 162 kg sausa (185 kg pilnīgi gatava braukšanai) svara kļūst par jauna Daytona 675 īsto triumfu.

Tiek piedāvāts sacīkšu aksesuāru pilns spektrs, ieskaitot karbona detaļas, quickshifter, Öhlins atsperojumus un Arrow izvadsistēmas. Sacīkšu komplekts ir pieejams arī tiem, kas vēlas piedalīties ar saviem Daytona 675 supersport un superstock čempionātos. 2012. gada TRIUMPH Daytona 675 var pasūtīt sākot ar 2011. gada novembri par 10 415 Eiro bez PVN ar 2 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojumiem.Aprīlis, 2011.

Tava iespēja atklāt sezonu ar labāko motociklu savā klasē - Triumph Daytona 675R.

Jaunās sezonas sākumam TRIUMFS BALTIJA dažiem laimīgiem, kas ir īstas elitārā līmeņa mototehnikas pielūdzēji un cienītāji un kam ir sporta ambīcijas, sagatavoja īpašu dāvanu – iespēju iegādāties unikālo motociklu Daytona 675R par unikālu cenu.

Tikai 3 šī modeļu gada motociklus, sākot ar 7.aprīli, būs iespējams pasūtīt ierobežotā laikā par 10 500 EUR ar PVN.

Tev izgatavoto motociklu piegādās 2-3 nedēļu laikā. Steidzies, ja vēlies būt pirmais!

Visiem vēlam veiksmi un jaunus interesantus piedzīvojumus jaunajā 2011. gada Motosezonā!Decembris 2010

Novēlam visiem priecīgus Ziemassvētkus un jauko Jauno gadu!

TRIUMPH ADVENTURE SCHOOL ‘SPECIAL EDITION’

Pirmie pieci jaunā TIGER 800 motocikla pircēji saņems pārsteidzošu Jaunā gada dāvanu – īpašu dalības maksas piedāvājumu pasākumā TRIUMPH ADVENTURE SCHOOL ‘SPECIAL EDITION’. Tas ir apvidus braukšanas ar motociklu apmācības kurss, ko vadīs slavens zviedru motobraucējs, Dakāras rallija dalībnieks, Bertils Markusons (Bertil ‘Berra’ Marcusson). Šo kursu organizējam mēs sadarbībā ar skandināvu TRIUMPH biroju.

Apmacība trīs dienu laikā (no piektdienas līdz svētdienai) norisināsies Gotlandes salā. Dalības maksa ir 110 Ls + PVN (parastā cena ir 450 Ls bez nodokļa). Dalības maksā ir iekļauts teorētiskās un praktiskās apmācības individuālais kurss, uzturēšana un ēdināšana. Piedzīvojumi gaida Tevi !Novembris 2010

EICMA 2010.
2.-7. novembris, Milāna, Itālija


EICMA, Starptautiskā divriteņu un motociklu izstāde, tiks atklāta 68. šovam, kas norisināsies 2. – 7. novembrī Milānā, Itālijā. Iepriekšējo piecu gadu laikā EICMA izstādē kopumā piedalījās 2 400 000 apmeklētāju, 250 000 ražotāju un ap 80 000 tirgotāju no visas pasaules.

68. starptautiskā motociklu (un divriteņu) šova Milānā dalībnieku saraksts liecina par situācijas uzlabošanos salīdzinājumā ar grūto 2009. gadu, kad starptautiskā finanšu krīze izraisīja nopietnu pagrimumu motociklu ražošanā un pārdošanā.

Ir svarīgi, ka daži uzņēmumi, kuri nevarēja piedalīties pagājušā gada izstādē, ir iesnieguši dalības pieteikumu 2010. gadā. Izstādē piedalīsies tādi ražotāji kā Nolan, Ligier, Microcar, Fuchs, Husaberg un daudzi citi, kas parādīs EICMA, kā par komerciāli veiksmīgu izstādi.

Milānas šovs norisināsies tikai pēc pāris nedēļām pēc vienas no lielākām ražotāju izstādēm Ķelnē, Vācijā, INTERMOT izstādē. Neskatoties uz to, ka lielāka daļa jauno modeļu tika prezentēti Ķelnē, daži ražotāji apsolīja pataupīt kādus pārsteigumus arī Milānai. Viens no tiem ir ilgi gaidītu divu jaunu TIGER „ģimenes pārstāvju” prezentācija no TRIUMPH, tie ir viegli bezceļnieki ar 800 cm3 dzinējiem, ka arī jaunā, lieliskā DAYTONA 675 ar burtu „R” izrāde.Oktobris, 2010.

INTERMOT 2010

6. oktobrī, Ķelnē (Vācija) plašai auditorijai tika atklāta viena no lielākām Eiropas divriteņu motorizētās tehnikas - Intermot 2010. Šogad izstādē savus sasniegumus eksponē vairāk pār 1000 dalībniekiem no 36 valstīm. Pagājušā gadā Intermot izstādi tās četru darba dienu laikā apmeklēja ap 200 000 mototehnikas pielūdzēju.

ТRIUMPH ir ticis preses un apmeklētāju uzmanības centrā jau pirmajā izstādes dienā, piedāvājot apskatei pāris jaunu modeļu. Leģendārais SPEED TRIPLE dabūja jaunu šasiju. Tā aprīkojuma saraksts tika papildināts ar tādām patīkamām lietām kā Lap Timer, ABS un monitors, kas rāda gaisa spiedienu riteņos. Šī modeļa tehniskas īpašības iespaido, motociklam ir par 5 z.s. un par 8 Nm vairāk, bet tas ir par 8 kg vieglāks, nekā iepriekšējais modelis. „Labākā 2010. gada kruīzera” THUNDERBIRD modifikāciju kārtu ir palielinājis STORM modelis, kas ieguva viegli atpazīstāmus horizontāli izvietotus apaļus lukturus, kā „vecākajam brālim” ROCKET III un apburošu, cēlu melnu krāsu. Tikai dažas hromētas detaļas izceļ tā unikālo stilu. Jauns izskats un jaunas īpašibas ir arī kruīzeriem AMERICA un SPEEDMASTER.Jūnijs, 2010.

Jaunais Sprint GT

Piecus gadus vēlāk pēc populārā sporta tūrera Sprint ST 1050 iznākuma, pasaulē parādījās vēl praktiskāks un, vēl vairāk uz tūrismu orientēts, jaunais modelis - Triumph Sprint GT.
Nevar teikt, ka Sprint GT zaudēja sporta garu, kas padarīja Sprint ST par vienu no populārākiem motocikliem, kas tiek regulāri pieprasīts no Triumph modeļu līnijas. Taču, kā arī pienākas „Britu mašīnai”, kurai piemīt slavenā Lielā Tūrera tēls, Sprint GT piedāvā izcilas īpašības praktiskā un elegantā iemiesojumā. Vairāk...Aprīlis, 2010.

Pirmais podijs!

Sengaidīts podijs - britu motobraucējs Čazs Deiviss (Chaz Davies) ienesa trešo vietu ParkinGO Triumph BE1 komandai Supersporta pasaules čempionāta trešā kārtā, kas norisinājās pagājušā vīkendā (9.-11. aprīlī) spāņu Valensijā „Rikardo Tormo” trekā. Viņa „boksu kaimiņš” un komandas biedrs, spānis Deivids Selomss (David Salom), izcīnīja ceturto vietu. Cerēsim, ka Č.Deivisa progress, kāpums no 12. vietas pirmās sezonas sacīkstēs uz Filipa Ailenda salas līdz podijam, un, jau otra D.Saloma ceturtā vieta, dos komandai iespēju cīnīties par visaugstākām vietām čempionātā.

Apsveicam!Marts, 2010.

TRIUMPH LIVE 2010 anonss !

Mums ir prieks ziņot, ka šī gada 18. septembrī notiks grandiozas svinības - TRIUMPH LIVE 2010, kas ir veltītas 20. gadadienai kopš jaunās rūpnīcas atvēršanas Hanklī. Pasākums notiks netālu no jaunās rūpnīcas, Melori parka trases (Mallory Park Circuit) bāzē. Tas būs vienreizējs TRIUMPH šovs, kurā tiks sapulcēti vairāk, nekā 10 000 cilvēku.

Sacīkšu trases programmā ir gaidāms ne tikai Triumph Triple Challenge kausa izcīņas īpašais posms, bet arī Triumph ParkinGO komandas pilotu, kuri piedalās pasaules čempionātā „Supersports”, un eiropiešu kausa Street Triple Rs motobraucēju īpašie braucieni, un motobraucēja-kaskadiera, daudzkārtēja pasaules čempiona Kevina Karmikaela (Kevin Carmichael) paraugdemonstrējums. Ārpus trases aktivitāti nodrošinās raritāro TRIUMPH motociklu izstāde, kas demonstrēs to attīstības posmus, un jaunāko 2011. gada modeļu izstāde. Diena būs piepildīta ar vispopulārāko britu izpildītāju spēlēto dzīvo mūziku. Katram apmeklētājam būs iespēja piedalīties dažādos konkursos ar neticamām balvām - «Triumph Mastermind» un labāko kastombaiku TRIUMPH. Kas vēlas, varēs apmeklēt fabriku. Telšu pilsētiņa un viesnīcas visā apkārtnē gaidīs Jūs ar prieku.

Sīkāka informācija atrodāma pasākumam veltītā mājas lapā www.triumph-live.com, vai pie Jūsu TRIUMPH dīlera, kas piedāvās Jums 20% atlaidi ieejas biļetēm, gadījumā, ja no Latvijas vēlēsies piedalīties TRIUMPH LIVE 2010 pasākumā vairāk, nekā 30 cilvēki.Decembris, 2009.

Novēlam visiem priecīgus Ziemassvētkus un jauko Jauno gadu !
Izmēģini veiksmi un vinnē ceļojumu uz Austrāliju jaunajā gadā!


Oficiāli informējam visus, kas ir aizdomājušies par jaunā TRIUMPH motocikla pirkšanu jaunajā gadā: tie, kas noformēs jaunā ROCKET III Roadster vai Thunderbird iepriekšpasūtījumu, var piedalīties ceļojuma uz Austrāliju izcīņā. Konkursa dalībniekam ir nepieciešams pareizi atbildēt uz dažiem jautājumiem, ka arī iesniegt rakstisko motivācijas izklāstu, kāpēc tieši Viņam ir jāvinnē šīs ceļojums.

Ceļojums uz Austrāliju ir saskaņots ar Triumph Australia kompāniju, kas rīko, pirmkārt Austrālijas RAT locekļiem, kā arī citiem motobraucējiem domātu 3 000 km garu gar Austrālijas Denvidkrastu braucienu ar grandiozo finālu.

Konkursa uzvarētāju Triumph Australia nodrošinās ar lidojumu uz Austrāliju, nedēļas uzturēšanu, ēdināšanu un motociklu. Ceļojums sāksies 4. martā un beigsies 10. martā, neieskaitot laiku, kas ir nepieciešams dalībniekiem, lai tiktu uz Austrāliju un tiktu atpakaļ uz mājām.

Lai piedalītos konkursā, jaunā ROCKET III Roadster vai Thunderbird pirkšanas līgumam jābūt noformētam līdz 2010.g. 31. janvārim. Žūrija noteiks uzvarētāju 2010.g. 1. februārī. Drīzumā pēc šī datuma, bet ne vēlāk pār februāra beigām uzvarētājs tiks paziņots. Vēlam veiksmi un jautro Jauno gadu !Jūnijs, 2009.

DAYTONA 675 tika atzīts par SWA ( Supertest World Association ) SUPERTEST 2009 uzvarētāju.

Unikālais britu motocikls DAYTONA 675, kurš pēdējo četru gadu laikā izcīnījis visprestižākos titulus - Bike of the Year pēc IBOTY versijas, Master Bike un SWA Bike of the Year uzvarētājs – jau ceturto reizi pēc kārtas tika atzīts par SUPERTEST 2009 uzvarētāju Supersporta motociklu klasē.

Uz testēšanu, kas notika maija beigās Spānijā Almerijas trekā, atbrauca visprofesionālākie un labākie vispopulārāko žurnālu pārstāvji, žurnālisti-motobraucēji, no visas pasaules. Sacensībās piedalījās visu populārāko motociklu ražotāju vislabākie sporta motocikli. DAYTONA 675 droši ieņēma pirmo vietu, pateicoties dzinēja atsaucīgumam un elastīgumam, lieliskai vadāmībai un nevainojamām bremzēm un labai cenai.Maijs, 2009.

Kruīzers, kurš tika gaidīts...

„Thunderbird ir motocikls, kas ir vienu soli pāri visam, kas jebkad bijis izveidots ASV vai Japānā...” – tie ir viscienījamāka un visbiežāk lasāma ceļu motociklu izmeģinātāja Alana Katkarta ( Alan Cathcart), kurš kļuvis par pirmo cilvēku „no mālas”, kam izdevas veikt Thunderbird testa braucienu pie TRIUMPH izmēģinājumu centra Spānijā, vārdi.
Thunderbird – tas ir jauns, 2010. modeļu gada, motocikls, kura izveidošanas ideja parādījās nevis kompānijas mārketinga nodaļā, bet kā ilgi gaidīta TRIUMPH atbilde uz pircēju no visas pasaules pieprasījumu aizpildīt tukšumu starp 865 kubik centimetrīgajiem kruīzeriem AMERICA un SPEEDMASER, un megakruīzeru ROCKET III, kuram ir vislielākais sēriju veida dzinējs pasaulē ar apjomu 2294 cm3. Atbilde, kas apvieno neapšaubāmo TRIUMPH mantojumu un unikālo dzinēju „paralēlais tvins” ar apjomu 1600 cm3.
Mēs esam gatavi saņemt Jūsu Thunderbird 1600 pasūtījumu jau šodien ! Un jau jūlijā Jūs varēsiet izbaudīt tā brīnišķīgo vadāmību un skaistumu.
„TRIUMPH turpina plaukt, veidojot motociklus, kurus vienkārši nedrīkst ne ar ko salīdzināt !” turpina iespaidīgs Alans Katkarts.

Thunderbird Specifikācija un cenasAprīlis, 2009.

Visiem vēlam veiksmi un jaunus interesantus piedzīvojumus jaunajā 2009. gada Motosezonā !

Uzlabotais 2009. gadā Daytona 675 uztaisīja jauku dāvanu TRIUMPH kompanijai. Pēc testiem, kurus bija veikusi uzticama izdevniecība MCN - Motorcycles News, Daytona 675 tika atzīts par labāko starp jauniem šī gada „seštūkstošniekiem”!
Testa rezultātus var apskatīt šeitFebruāris, 2009.

Triumph sacīkšu produkti priekš Daytona 675.

Pēc uzvarām nacionālos čempionātos “superspota” klasē Francijā, Vācijā, Lielbritānijā, Daytona 675 ātri kļuva zināms kā labākais motocikls pasaules līmenī. Jauns sacīkšu produktu spektrs Triumph Race Products tika izstrādāts, lai dotu mūsu pircējiem labāko iespēju sajūst uzvaras garu 2009. gadā.

Triumph kompānijai pagājušais gads bija ārkārtīgi veiksmīgs “supersporta” motosacīkšu ziņā. Tika uzvarēti vairāki britu un vācu čempionātu motobraucieni kopā ar Glenu Ričardsu (Glen Richards) un Arne Todu (Arne Tode), kuri kļuva par debijas pamatu, “ieliekot” sešus uzvaras finišus Datona 675 sporta mašīnas uzvaras lādē.

2009. gadam Triumph izveidoja plašu fabrikas sacīkšu produktu spektru - Triumph Race Products®, lai atļautu saviem motobraucējiem radītu īsto čempiona mašīnu.Decembris 2008.

Uzdāvini savam motociklam dāvanu Jaunajā gadā!

Speciālā uzlādes ierīce TRIUMPH OPTIMATE 3+ automātiski pārbauda akumulatoru, atrod sulfātus un noārda tās, un uzlādē jebkura tipa motocikla akumulatoru. OPTIMATE 3+ drīkst izmantot, nenoņemot akumulatoru no motocikla – motocikla glabāšanas laikā ziemas sezonā tiek kompensēta tikai akumulatora pašizlāde. Papildus var iegādāties adapteri vairāku motociklu simultānai uzlādei. Īpaša Ziemassvētku cena 35 Ls.

Triumfs Baltija vēl Jums priecīgus Ziemassvētkus un laimīgo Jauno gadu!
Uzdāvini sev pašam dāvanu Jaunajā gadā – jaunā 2009. gada suvenīru un apģērbu kolekcija ir jau pieejama on-line veikalā! Veiksmīgas iepirkšanās!Augusts 2008

Kārtējā, vispasaules dīleru konferencē, kas norisinājās jūlija beigās Birmingemā, TRIUMPH prezentēja savus jaunumus 2009 gada modeļus.

Atjaunotā un nokritusies svarā par 2kg DAYTONA 675, saņēmusi bez jaunās priekšējās dakšas, luktura un gaisa tvērēja, arī vēl jaunumus aksesuāru sarakstā – firmas "speed-shifter", kāpšļus un jauno "sleep-on" izplūdi sertificētu priekš koplietošanas ceļiem, kuru izstrādājuši ARROW inženieri.
Unikālais STREET TRIPLE, jau paspējis vinnēt augsto titulu “Best Standard Motorcycle” 2008gadā, saņēmis modifikāciju „R”, kuru varēs redzēt septembrī Rīgā.
Kruizeru līnija papildināta ar pilnīgi jaunu modeli - THUNDERBIRD. Vidēju izmēru kruizeris ar sešiem pārnesumiem, siksnas piedziņu un 1600cm3 paralēlo tvinu. Plašs aksesuāru saraksts papildinās komplektu ieskaitot dzinēja tilpuma palielināšanu līdz 1700cm3.
Arī atjaunināto klasisko motociklu gamma būs pieejama pasūtīt no septembra beigām.Aprīlis 2008

Sestdien - 26. aprīlis – Motosezonas oficiālā atklāšana Latvijā !

Visiem veiksmi, labu garastāvokli un dažādus interesantus piedzīvojumus ! Go Your Own Way !Decembris 2007

Gaišus un priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno Gadu! Iebrauksim “Žurkas” gadā ar RAT TRIUMPH !Oktobris 2007

TRIUMPH piedalīsies 2008.g.”Supersport” pasaules čempionātā.

Pirmo reizi pēc rūpnīcas atdzimšanas Hinkli (Hinckley,UK) ,Triumph iziet uz pasaules līmeņa sacensībām. Stefana Karači komanda, kas bāzējas Boloņā (Itālijā) zināma kā "Ducati-SC", kurai ir ilga un veiksmīga vēsture sacensībās ar Ducati motocikliem, pieņēma lēmumu nomainīt marku un pieteica divus pilotus Supersport klasē un divus pilotus Eiropas čempionātam Superstock 600 kā komanda "TRIUMPH-SC".

Tā tiešām ir lieliska iespēja priekš TRIUMPH un rūpnīca pieņēma lēmumu 100% atbalstīt komandu. DAYTONA 675 jau ir ieguvusi daudz balvas un atzinības,piedalīšanās un nākamās uzvaras pasules čempionātā Supersport, palielinās šī fantastiskā motocikla imidžu, kā arī Triumph imidžu kopumā.

Mūsu klienti varēs sekot komandas TRIUMPH-SC jaunumiem un panākumiem speciālā komandas saitā, kas sāks darboties jau gada beigās. Kanāls Eurosport plāno rādīt tiešās translācijas 2008 gada Čempionātā.

Veiksmi tev-komanda TRIUMPH-SC!Septembris 2007Itāļu firma Cobra Automotive Technologies, kura nodarbojas ar auto aizsardzības elektroniku no 1975 gada, Latvijā pazīstama ne tikai ar tāda paša nosaukuma auto aizsardzības sistēmām, bet arī ar signalizācijām Spyball® priekš motocikliem un rolleriem, izlaida bezvadu komutācijas sistēmu ar brīvroku (handsfree) funkciju HelloBiker.

Jaunums paredzēts priekš telefoniem ar Bluetooth sistēmu un viņa litija-polimēru akumulators ļauj veikt 12 stundas sarunu režīmā, vai 20 stundas pieejams sarunām pa telefonu. Iepazīties ar sistēmu HelloBiker var Brīvības gatvē 295, Rīgā. Pārdošanas cena 160LVL.

HelloBiker ManualJūnijs 2007

Jaunais STREET TRIPLE.

TRIUMPH piedāvā jaunu modeli "naked bike" - Street Triple, veidots uz leģendārā supersporta Daytona 675 bāzes, kas ietver sevī labākās īpašības no pazīstamā Speed Triple - viegls, vadāms un fantastiska bauda no braukšanas.

Ekskluzīva pirmizrāde Eiropai notiks sestdien 30 jūnijā austrijas pilsētā Neukirchen pasākuma laikā Triumph Tridays (www.tridays.com) no 29 jūnija līdz 1 jūlijam.

Jūlijā būs oficiāla informācija presei, bet augustā tiks pieņemti pasūtījumi.Maijs 2007

MASTERBIKE 2007 ATKAL UZVARĒTĀJS!

Daytona 675 Atbalsta Programma.

Triumph Motorcycles atsaucoties uz vairākiem lūgumiem esam priecīgi atklāt Atbalsta Programmu (Racing Support Programme) priekš klubu un nacionālās klases braucējiem, kuri grib braukt 2007 gada čempionātā ar Triumph Daytona 675.

2007.gadā Programma piedāvā atbalstu Supersport klasei, sportistiem kuri brauc ar Daytona 675 klubu līmenī un augstāk. Jaunā shēma piedāvā super subsidētu Daytona 675 un unikālas atlaides rezerves daļām (pieejams arī sporta komplekts – Racing Kit) spējīgiem talantiem. Sportisti var pievienoties Programmai sazinoties ar vietējo Triumph dīleri un aizpildot anketu-pieteikumu.

Uzbūvēts ar orentāciju priekš sporta Daytona 675 parāda spēju lieliem panākumiem un ienes jaunus standartus Supersport 600 klasē. Viņa svars, šaurā šasija kura ir precīzi uzbūvēta ar jaudīgo dzinēju, palīdzēja Daytona 675 parliecinoši uzvarēt vairākos testos starp Supersport klases motocikliem, ko veica vairāki žurnāli ieskaitot Super Test 2006 un Master Bike 2006 - galvenie testi orentēti uz sporta motocikliem.

Lai kļūtu par Atbalsta Programmas kandidātu, pretendentam jābūt nopietnam, kas veltījis sevi sportam, braucējs ar labām perspektīvām, nav obligāti ka nav braukts Britu cempionātā. Triumph grib, lai atšķirīgā tripla skaņa būtu dzirdama visās moto trasēs 2007.gadā un arī nākotnē.

Sportisti kuri ir pārliecināti, ka viņiem ir potenciāls priekš kvalifikācijas Atbalsta Programmā Daytona 675, jāsazinās vietējo TRIUMPH dīleri.

Racing Kit
Manual
FIM HomologationAprīlis 2007

Tiger 2007

Apsveicam visus motociklistus ar Sezonas atklāšanu! Vēlam lai tā būtu gara un interesanta!

TIGER - jaunais 2007.gada modelis sāk vākt punktus ! Labākais universālais motocikls kuru testēja Sardīnijā, vācu žurnāls MOTORRAD.

Lost in paradiseDecembris 2006

TRIUMPH SPRINT ST ABS 2006

Gaišus un priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno Gadu! Lai piepildās Jūsu gaišie sapņi un pavada veiksme lietās!

Speciāls ziemassvētku piedāvājums!


Labākais litrīgais sport-tūrists TRIUMPH SPRINT ST ar ABS 2006 gada modelis par super cenu! Tikai 11.700 EUR ar nodokļiem!

Sānu somas (kastes) ietilpst komplektā!

* Motociklu skaits ierobežots. Pieejamas krāsas Caspian Blue (zila met.), Sunset Red (ķiršu met.) un Silver (sudraba met.).Jūlijs 2006

R&G Racing

R&G Racing - ir pazīstama britu kompānija, kas projektē un izgatavo plašu asortimentu ar motociklu avāriju aizsardzības priekšmetiem. Kompānija ir līderis šajā nozarē kurai ir plašs un ātrs dīleru tīkls daudzās valstīs arī Latvijā. Papildus var ātri veikt pirkumu apmeklējot onlain veikalu vai pasūtīt pa tiešo pie izplatītāja Triumfs Baltija ofisā.

Izmantojot modernās metāla apstrādes iekārtas ar dažādām vadības programmām var precīzi apstrādāt metālu un citus augstvērtīgus tehnolģiskos materiālus, lai aizsargātu motociklu no lielākiem bojājumiem kuri rodas motociklam krītot. Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts plašs asortiments ar aizsargiem, aizsarguzlikām, spoles priekš sporta motociklu mini pacēlājiem, zināmie karbona aizsargi izpūtējiem dažādiem motociklu modeļiem.

CenasAprīlis 2006

Apsveicam visus raiderus ar Sezonas atklāšanu! Veiksmi un jaunus piedzīvojumus!

Riders Association of TRIUMPH (R.A.T. )

No 2006. gada ir ieviesti jauni noteikumi priekš tiem kuri vēlas kļūt par pilntiesīgiem Riders Association of TRIUMPH ( R.A.T. ). Jebkurš TRIUMPH motocikla īpašnieks tagad var, pa velti un patstāvīgi, piereģistrēties saitā kā jauns asociācijas dalībnieks www.triumph.co.uk vai arī spiest šeit...

Uzšuvi vai nozīmi var pasūtīt salonā Rīgā, Brīvības gatvē 295.Marts 2006

DAYTONA 675 TRIPLE

Pēc ietekmīgākā vācu žurnāla Motorrad veiktajiem testiem supersport klasē Daytona 675 Triple ir pārspējusi visus konkurentus pilnīgi visos testa punktos.

Šeit Jūs varat izlasīt rakstu no žurnāla Motorrad un apskatīt paskaidrojumus par vērtējumu.

Raksts no žurnāla Motorrad
VērtējumiSeptembris 2005

Dizainers Paul Smith

Triumph sadarbībā ar populāro angļu apģērbu dizaineri Polu Smitu * ( Paul Smith ) ir radījuši jaunu eksluzīvu apģērbu un aksesuāru kolekciju Triumph by Paul Smith. Unikāla lieta kolekcijā, ir iespēja iegādāties vienu no simts ierobežotas sērijas motociklu Bonneville T100. Puse no šīs dizaina sērijas būs ar nosaukumu Multi-Union, bet otra puse Live-Fast.

* Pols Smits radīja šo kolekciju no atmiņām par savu jaunību, kad viņš sapņoja kļūt moto sacīkštu braucēju un tikai šausmīga avārija, kas notika ar viņu 17 gadu vecumā, pēc sešiem slimnīcā pavadītajiem mēnešiem atveda viņu uz Mākslas Koledžu. 1976 gadā, Parīzē tika rādīta pirmā Pola Smita personīgā kolekcija. Bet šodien Polam Smitam ir jau veselas 12 dažādas kolekcijas -Paul Smith, Paul Smith Women, PS by Paul Smith, Paul Smith Jeans, Paul Smith London, R.Newbold (Japan only), Paul Smith Accessories, Paul Smith Shoes, Paul Smith Fragrance, Paul Smith Watches, Paul Smith Pens and Paul Smith furniture, kuras ir pārstāvētas 35 valstīs visā pasaulē.Augusts 2005

Žurnāls TORQUE

Iznācis kārtējais žurnāls TORQUE vasara 2005 (izdevums nr.36), kuru izdod un izplata TRIUMPH Īpašnieku Asociācija ( Riders Association of TRIUMPH - R.A.T.)*

*R.A.T. Latvijā būs pieejams no 2006 gada.

Uz fotogrāfijas ROCKET III ,TRIUMPH īpašnieku salidojuma laikā privātajā trasē Mas du Clos Francijā 18-19 jūnijā.Jūlijs 2005

Bezmaksas serviss!!!

Vienreizējs piedāvājums no TRIUMFS BALTIJA – oficiālā dīlera TRIUMPH MOTORCYCLES Ltd., Latvijā.

Visi jaunie motocikli TRIUMPH kuri tiek nopirkti līdz šī gada augusta beigām tiks nodrošināti ar bezmaksas servisu* visu garantijas laiku - 2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Serviss tiek nodrošināts SIA” PARTNER MOTORS” servisa telpās Rīgā Brīvības gatve 295.

* Tas ietver bezmaksas darbu ( ieskaitot izejmateriālus - eļļas, filtrus, sveces ) pēc periodiskās motociklu apkopes noteikumiem no TRIUMPH MOTORCYCLES Ltd.Jūnijs 2005

TRIUMPH SPEED TRIPLE

"Šis ir motocikls, ar kuru patstāvīgi gribās kaut kur aizlaist..." no krievijas žurnāla MOTO, šā gada maija numura. Alana Katkarta raksts “No pastnieka runas“.

" ...savdabīgs raksturs - tieši tā TRIUMPH SPEED TRIPLE ir viss vairāk. Tieši šī īpašība palīdzēja kļūt par pieprasītāko strītfaitera modeli itālijas tirgū, dēļ sava dizaina, prasīgam pret tehniskajiem rādītājiem. Vēl arī pieaudzis tilpums firmas 12 vārstīgajam 3 cilindrīgajam dzinējam ar lielu jaudas diapozonu. Bet griezes moments - Amazones platumā. “

Top of Page